Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Стоматологічні послуги

Якісна стоматологія

Вас зустрічають кваліфіковані лікарі із сучасним обладнанням.

Стоматологічні послуги

Комфортне лікування зубів – можливе! Ми турбуємося про це щодня задля здоров’я й безпеки пацієнтів. Вам потрібна ефективність – ми її гарантуємо.

Діагностика

Перший крок до лікування дуже відповідальний. Від точності діагностування стану зубів та ротової порожнини залежить рішення лікаря про методи подолання захворювання. У нас є все для досконалої діагностики.

Дитяча стоматологія

Найменші пацієнти – найдорожчі. Діти допитливі й непосидючі, але кожен наш дитячий лікар терпляче трудиться над здоров’ям маленького зубика. Ми знаємо, як багато важить справжня дитяча усмішка.

Гігієна та пародонтологія

Якщо зуби та ясна не турбують – значить, ви правильно їх доглядаєте. Наші лікарі радіють разом з вами, але водночас пропонують професійне чищення та рекомендують засоби догляду. Для майбутнього це важливо!

Ортодонтія

Прикус може бути правильним, а частенько й ні. Якщо вас непокоїть робота щелеп, а зуби мовби втомлені – назріває проблема. Звертайтеся до фахівця краще раніше, допомога може врятувати не лише зуби, а й відновити привабливість вашого обличчя.

Досвід та професіоналізм

Доброзичливість персоналу

Досконалі технології

Безпека на кожному етапі

Гарантія та постійна готовність

Стоматологічна клініка "Клініка Дентал" – це більше, ніж лікування. Ми повертаємо вам упевненість. Лікарі високої кваліфікації, сучасне обладнання і уважне ставлення персоналу створюють простір для відновлення здоров’я, консультацій і супроводу до повного відновлення після процедур. Якісна стоматологія безболісна та безпечна. Ми вміємо це робити, адже наша клініка наближає світові досягнення до кожного пацієнта

Терапія

У стоматологічному кріслі можна почуватися спокійно, адже чимало процедур безболісні, а наші лікарі – доброзичливі. Сучасне обладнання не лише забезпечує кращі методи лікування, але й дозволяє вам разом зі стоматологом поглянути на модель майбутнього результату.

Хірургія та імплантація зубів

Зуб можна втратити від хвороби, травми та з віком. Якщо ви налаштовані не піддаватися жодному з цих випадків, то це цілком збігається з думкою наших лікарів. Вони відновлять і поліпшать якість зубного ряду завдяки сучасним технологіям і матеріалам.

Естетичне протезування

Навіть здорові зуби часто не подобаються людині, позаяк плями, колір чи форма зубного ряду роблять дефективним усе лице. Починайте з того, що ніхто не може вам заборонити усміхатися, але лише стоматолог зробить усмішку білосніжною й милою. Маса технологій спрямована на старанне відновлення і покращення зубів, і ми володіємо цими технологіями.

Лікування уві сні

Навіть впевнена в собі людина може обрати лікування під час медикаментозного сну. Знеболювання і спокій на 2 години – гарний вибір для багатьох. Це безпечно і не залишає неприємних відчуттів. Особливо ефективний такий метод для дітей – аби не полохати їхніх почуттів і якісно виконати процедуру, батьки обирають сон для лікування малечі.

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал