Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Відбілювання зубів

Сучасні методи відбілювання зубів засновані на використанні різних технологій. Наша клініка пропонує найбільш ефективні методи: Magic Smile, лазерне відбілювання.

Відбілювання зубів Magic Smile

Комплексна система відбілювання Magic Smile була запроваджена у США і використовується вже тридцять років. Вона здобула популярність завдяки ефективності та безпеці: оскільки у процесі відбілювання не застосовуються кислоти, ультрафіолетове випромінювання та абразивні речовини, зубна емаль не пошкоджується.

Результат досягається за допомогою спеціального відбілювального гелю на основі пероксиду карбаміду.

Особливості відбілювання Magic Smile

Відбілювання Magic Smile забезпечує ефект упродовж 6-24 місяців і характеризується м’якою дією. Метод заснований на використанні органічної сполуки – пероксиду карбаміду. Під впливом низькотемпературного світла спеціальної LED-лампи гель активується і вивільняє атомарний кисень, який знебарвлює пігменти всередині зубної тканини. Тому процедура не загрожує емалі зубів та тканинам ротової порожнини.

Чинником успіху процедури відбілювання вважається професійне чищення зубів та за необхідності їх лікування. Після відбілювання рекомендовано також здійснити фторування (ремінералізацію) емалі, а також на три дні відмовитися від продуктів із високим вмістом барвників та кислот («біла дієта»).

Переваги відбілювання Magic Smile:

Протипоказання

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання засноване на використанні перекису карбаміду. Гель на основі цієї органічної сполуки активується лазерним променем. Безпечність для пацієнта досягається точним спрямуванням та короткотривалістю процедури (30 секунд).

Білий колір зберігається до 5 років у разі дотримання певних рекомендацій. Це утримання впродовж 3 днів від куріння, вживання кислотомістких харчових продуктів, а також страв та напоїв із барвниками. Гігієна порожнини рота у цей час потребуватиме використання м’яких засобів догляду та спеціальних ополіскувачів. Виконання простих порад стоматолога дозволить довго мати білосніжну усмішку.

Переваги лазерного відбілювання зубів

  • безболісна та щадна до емалі процедура;
  • досягається освітлення зубів на 6 і більше тонів;
  • упродовж одного відвідування зуби освітлюються на кілька тонів.

Протипоказання

  • захворювання зубів;
  • тріщини, пошкодження емалі;
  • кровоточивість ясен;
  • вік до 18 років.

Домашнє відбілювання зубів

Привабливість домашнього відбілювання зубів зрозуміла – не треба витрачати час на відвідування клініки та можна самому обрати зручний режим. Проте будь-яка методика домашнього відбілювання передбачає надання рекомендацій досвідченим стоматологом. Заради уникнення загрози своєму здоров’ю вам необхідно дізнатися, який саме метод відбілювання слід застосувати.

Домашнє відбілювання Magic Smile

Цей метод визнано одним із найбільш безпечних, безболісних і результативних. Ефект тримається від 6 до 24 місяців, а максимальне відбілювання – до 9-ти тонів. Система Magic Smile заснована на використанні спеціального гелю. Його основний компонент – пероксид карбаміду, активований спеціальною LED-лампою. Процедура не шкодить емалі та слизовим покривам ротової порожнини.

Домашнє відбілювання Opalescence

Метод також ґрунтується на використанні пероксиду карбаміду у вигляді гелю. Процедура відбілювання передбачає наповнення гелем стоматологічної капи, виготовленої з медичного силікону. Гелем наповнюються комірки капи, яка потім кріпиться на зуби.

Стоматолог нашої клініки порекомендує графік проведення процедур та профілактичних оглядів, визначить концентрацію і дозування гелю для досягнення максимального результату.

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал