Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Гігієна і пародонтологія

Професійне чищення зубів

Підтримання здоров’я зубів не обмежується щоденними домашніми гігієнічними процедурами. Ротова порожнина потребує більш уважного, відповідального і професійного підходу, оскільки побутових засобів недостатньо для очищення міжзубних проміжків та ділянок, прилеглих до ясен.

Процедура професійного чищення зубів включає визначення стану зубів та ясен і вимірювання глибини пародонтальних кишень. Сучасне комп’ютерне обладнання дає можливість пацієнту за бажанням спостерігати на моніторі за ходом огляду.

Здійснювати професійну чистку зубів лікарі радять раз на півроку, а вдома користуватися засобами та приладами, рекомендованими вашим стоматологом.

Видалення зубного каменя та нальоту

Сучасні методи дають можливість безболісного видалення зубного каменя. Для бережного видалення нальоту з емалі використовується ультразвуковий скалер. Для ефективного й делікатного очищення міжзубних проміжків та поверхонь зубів застосовується метод Air-Flow – спрямоване розпилення спеціального аерозолю із частками бікарбоната кальція.

Наступні етапи забезпечують зниження чутливості емалі та водночас запобігають появі карієсу: полірування дрібноабразивною пастою та покриття фторлаком.

Вектор-терапія

У комплексі із професійною чисткою зубів рекомендують проводити вектор-терапію. Це ультразвукове знищення патогенної мікрофлори, біоплівки, відкладень у над’ясневій та під’ясневій ділянках.

Процедура безболісна і забезпечує ефективний результат за 1-2 сеанси. Зубна емаль та м’які тканини під час процедури не травмуються.

Показання до застосування

Фотодинамотерапія

Фотодинамотерапія – це методика, ефективна при лікуванні захворювань ясен. Причиною захворювань є запальні процеси, які розвиваються під дією бактерій. Фотодинамотерапія входить до комплексних заходів із лікування пародонтиту та гінгівіту. Процедура передбачає введення спеціальних речовин – фотосенсибілізаторів у пародонтальну кишеню. Активація лазером спричинює виділення кисню та вільних радикалів. Накопичення препаратів у вогнищах запалювання викликає їх яскраве забарвлення, яке потім змивається, очищуючи зубну емаль.

Показання до проведення фотодинамотерапії

Переваги фотодинамотерапії

Процедура триває не більше 1 години. Другий сеанс проводиться через сім днів. Пацієнт не відчуває дискомфорту чи болі. Лікування цим методом дозволяється вже 7-річним пацієнтам. Застосування препаратів не викликає побічних ефектів.

Плазмотерапія ясен

Процедура плазмотерапії ефективна у лікуванні різноманітних пошкоджень тканин ротової порожнини. Лікування ґрунтується на виділенні плазми із крові пацієнта та здійсненні мікроін’єкцій. Кількість сеансів – від одного до п’яти із перервами 2-3 тижні.

Показання до проведення плазмотерапії

  • загальні захворювання ротової порожнини;
  • захворювання та кровоточивість ясен;
  • незадовільне загоєння зубної лунки;
  • рухливість зубів;
  • необхідність супроводу приживлення імплантату.

Хірургічна пародонтологія

Комплекс методик у сфері хірургічної пародонтології спрямований на лікування ясен та навколишніх тканин у разі ускладнень. Небезпека перетікання пародонтита у важку форму потребує пильної уваги і професійності хірурга-стоматолога. Спеціалізація у цій сфері стоматології зосереджується зокрема на пластичних операціях формування альвеолярного відростка, вуздечки, ясен, зубної коронки тощо. Подібні операції можуть бути вкрай важливими для збереження здоров’я пацієнта, при цьому для нього створюються всі можливі комфортні умови: доброзичливість персоналу, увага до побажань і безболісні процедури.

Показання до проведення

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал