Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Гігієна і пародонтологія

Професійне чищення зубів

Підтримання здоров’я зубів не обмежується щоденними домашніми гігієнічними процедурами. Ротова порожнина потребує більш уважного, відповідального і професійного підходу, оскільки побутових засобів недостатньо для очищення міжзубних проміжків та ділянок, прилеглих до ясен.

Процедура професійного чищення зубів включає визначення стану зубів та ясен і вимірювання глибини пародонтальних кишень.

Здійснювати професійну чистку зубів лікарі радять раз на півроку, а вдома користуватися засобами та приладами, рекомендованими вашим стоматологом.

Видалення зубного каменя та нальоту

Сучасні методи дають можливість безболісного видалення зубного каменя. Для бережного видалення нальоту з емалі використовується ультразвуковий скалер. Для ефективного й делікатного очищення міжзубних проміжків та поверхонь зубів застосовується метод Air-Flow – спрямоване розпилення спеціального аерозолю із частками бікарбоната кальція.

Наступні етапи забезпечують зниження чутливості емалі та водночас запобігають появі карієсу: полірування дрібноабразивною пастою та покриття фторлаком.

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал