Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Дитяча стоматологія

Профілактика карієсу дуже важлива для здоров’я дітей. У дитячій стоматології розроблено методи лікування, котрі комплексно вирішують проблеми захворювань молочних і постійних зубів. Рекомендації дитячого стоматолога щодо чищення зубів та використання відповідних засобів стануть у пригоді батькам.

Проте пильна увага до здоров’я зубів дітей не буде ефективною без процедур, спрямованих на запобігання карієсу та його розвитку.

Фторування

Профілактичне фторування зубів запобігає виникненню карієсу. Фторування необхідне для забезпечення антимікробного середовища, зміцнення емалі, зниження чутливості зубів. Дитячі стоматологи нашої клініки з успіхом застосовують різні методи фторування, відповідно до віку дитини та стану її зубів. Це нанесення на зуби фторлаку (для формування захисної плівки); застосування стоматологічної капи; глибоке фторування.

Герметизація фісур

Виникненню карієсу сприяють природні нерівності та борозни на поверхні зубів – фісури. У цих порожнинах розвиваються хвороботворні бактерії. Чищення зубною щіткою не вирішує проблеми, тому для запобігання карієсу застосовують герметизацію фісур спеціальними препаратами. Залежно від стану зубів дитини процедура виконується із розсвердленням чи без нього. Найчастіше ефект зберігається до 5 років, відомі випадки й набагато тривалішого захисту.

Пломбування зубів

Необхідність пломбування зубів у дітей пояснюється загрозою, яку несе карієс молочних зубів. Дитячі стоматологи прагнуть уникнути використання бормашини, проте це не завжди зумовлено. Якщо карієс уже минув початкову стадію, то пломбування необхідне, інакше виникає загроза видалення зуба і неправильного формування зубного ряду, збільшується ймовірність інфікування чи запалення ротової порожнини.

Особливості пломбування

Процес пломбування молочних зубів заснований на використанні препаратів, які зміцнюють зуби. Вони входять до складу матеріалів тимчасової пломби і містять спеціальні компоненти, вплив яких упродовж тривалого часу справляє необхідний профілактичний ефект. Це використовується як для молочних, так і для постійних зубів, які ще не розвинулись.

Для найменших пацієнтів наші лікарі застосовують комп’ютерну анестезію, яка не викликає дискомфорту, водночас пломбування відбувається безболісно.

Видалення молочних зубів

Доволі часто батьки не розуміють небезпеки видалення молочного зуба в домашніх умовах. Дорослі ігнорують можливе виникнення ускладнень, інфікування чи нанесення психологічної травми дитині. Тому цю процедуру слід виконувати дитячому стоматологу.

Необхідність видалення молочних зубів може виникнути у низці випадків

  • болючі відчуття при розхитаності молочного зуба;
  • карієс у розвинутій стадії;
  • травма, пошкодження зуба;
  • кіста поблизу основи зуба;
  • формування неправильного прикусу;
  • зайвий зуб;
  • перешкоджання росту постійного зуба.

Рання ортодонтія

Формування зубного ряду й правильного прикусу в дитячому віці може бути пов’язане з проблемами. Рання ортодонтія спрямована на комплексний підхід у цій сфері. Для уникнення пошкодження емалі, порушення прикусу, дефектів мовлення рекомендується періодичний профілактичний огляд дитини двічі на рік.

Консультація дитячого ортодонта необхідна для визначення найефективнішого способу лікування та контролю за розвитком зубощелепного апарату; патологій зубного ряду; виправлення прикусу; відучення від смоктання пальця чи пустушки.

Важливість консультації у цій сфері полягає в тому, що найліпші результати дає втручання фахівця в ранньому віці. Ортодонтичні конструкції не викликають значного дискомфорту, якщо небажані зміни в зубному ряду дитини ще не усталені. Тому фахівець порекомендує і підбере необхідні матеріали та пристрої: брекети, капи інші ортодонтичні системи, а також проконсультує щодо особливостей гігієни порожнини рота малюка.

Лікування без бормашини

Запобігання виникнення та розвитку карієсу – це шлях до здорових зубів без бормашини. Головним знаряддям досягнення привабливої усмішки та здоров’я зубів залишається профілактика. Відвідування стоматолога в цьому разі не принесе дискомфорту маленькому пацієнту. У разі ж виникнення проблеми слід якнайшвидше звертатися до лікаря.

У нашій клініці за допомогою спеціальних безболісних методик можна побороти карієс у дитини.

Методика Icon передбачає запечатування поверхневого карієсу спеціальними матеріалами, проникнення яких перешкоджає розвитку і зупиняє карієс.

Для профілактики рекомендується здійснювати фторування зубів, герметизацію фісур.

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал