Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Стоматологічна діагностика

Прицільний знімок зуба

Прицільний знімок зуба – стоматологічна діагностика, здійснювана за допомогою цифрового рентген-апарата (радіовізіографія).

Цей інноваційний вид діагностики ефективний у виявленні прихованих патологій: запалень, пухлин, абсцесів, пародонтальних проблем тощо.

Переваги прицільного знімка зуба

Застосування радіовізіографії відрізняється точністю, зручністю, оперативністю, безпекою. У процесі діагностики зображення певного зуба виводиться на монітор, що дає змогу вирізнити характеристики проблемних зон. Лікар має можливість розглянути зображення у збільшеному вигляді, зберегти у базі даних, переслати е-поштою для консультацій тощо. Важливо, що цей метод діагностики – нешкідливий для пацієнта, оскільки доза опромінення значно менша за мінімально допустиму. Тому пройти обстеження можуть навіть діти від 2-х років.

Показання до проведення прицільного знімка зуба (радіовізографії)

Прицільний знімок зуба, незважаючи на переваги цього метода діагностики, не відзначається універсальністю через порівняно малу ділянку обстеження та сканування у двох проекціях. Тому часто з метою уточнення діагнозу пацієнту призначають панорамний знімок.

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів (ортопантомограма) може застосовуватися разом із прицільним знімком або в комплексі з комп’ютерною томографією. Цей вид діагностики – свідчення якісної стоматології. Він формує загальну картину про стан зубощелепної системи пацієнта і набагато інформативніший за прицільний знімок. Панорамний знімок необхідний для підвищення точності діагнозу.

Показання до проведення панорамного знімка зубів:

Переваги панорамного знімка зубів (ортопантомограми)

Безпечність завдяки невисокій дозі опромінення. Швидке визначення діагнозу, що необхідно для ефективного лікування. Зображення зубів – високоякісне й інформативне, дає можливість відслідкувати динаміку змін у процесі лікування. Збережене цифрове зображення стане у пригоді при подальших зверненнях у нашу клініку.

Комп’ютерна томографія (КТ)

Комп’ютерна томографія – це один із найточніших методів діагностики і показник сучасної стоматології. У порівнянні із рентгенівськими методами, комп’ютерна томографія набагато точніша і більш наочна, оскільки створює віртуальну 3D-модель зубів та щелепно-лицьової системи. Висока інформативність зображення дозволяє фахівцям зробити правильні висновки про захворювання чи зміни у ділянці зубів і обрати кращий шлях для лікування.

Показання до комп’ютерної томографії:

  • для підтвердження коректності попереднього діагнозу;
  • при необхідності визначення чинників ускладнення у разі оперативного лікування;
  • для визначення характеру новоутворень у ротовій порожнині;
  • при підборі брекет-системи у разі ортодонтичного лікування;
  • у випадку травмування щелепно-лицьової ділянки для виявлення характеру і обсягів пошкоджень.

Переваги комп’ютерної томографії:

Planmeca 3D

Наша клиника сотрудничает с центром челюстно-лицевой диагностики Planmeca 3D. Во время консультации врача пациенту выдают направление на соответствующее обследование (панорамный снимок, или 3D исследования). По этому направлению, сразу после обследования, снимки пациента отправляются в базу нашей клиники.

Таким образом, еще до консультацией врач проанализирует ситуацию, подготовит план следующих действий, и сможет сразу приступить непосредственно к лечению.

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал