Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Стоматологічна діагностика

Прицільний знімок зуба

Прицільний знімок зуба – стоматологічна діагностика, здійснювана за допомогою цифрового рентген-апарата (радіовізіографія).

Цей інноваційний вид діагностики ефективний у виявленні прихованих патологій: запалень, пухлин, абсцесів, пародонтальних проблем тощо.

Переваги прицільного знімка зуба

Застосування радіовізіографії відрізняється точністю, зручністю, оперативністю, безпекою. У процесі діагностики зображення певного зуба виводиться на монітор, що дає змогу вирізнити характеристики проблемних зон. Лікар має можливість розглянути зображення у збільшеному вигляді, зберегти у базі даних, переслати е-поштою для консультацій тощо. Важливо, що цей метод діагностики – нешкідливий для пацієнта, оскільки доза опромінення значно менша за мінімально допустиму. Тому пройти обстеження можуть навіть вагітні та малюки.

Показання до проведення прицільного знімка зуба (радіовізографії)

Прицільний знімок зуба, незважаючи на переваги цього метода діагностики, не відзначається універсальністю через порівняно малу ділянку обстеження та сканування у двох проекціях. Тому часто з метою уточнення діагнозу пацієнту призначають панорамний знімок.

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів (ортопантомограма) може застосовуватися разом із прицільним знімком або в комплексі з комп’ютерною томографією. Цей вид діагностики – свідчення якісної стоматології. Він формує загальну картину про стан зубощелепної системи пацієнта і набагато інформативніший за прицільний знімок. Панорамний знімок необхідний для підвищення точності діагнозу.

Показання до проведення панорамного знімка зубів:

Переваги панорамного знімка зубів (ортопантомограми)

Безпечність завдяки невисокій дозі опромінення. Швидке визначення діагнозу, що необхідно для ефективного лікування. Зображення зубів – високоякісне й інформативне, дає можливість відслідкувати динаміку змін у процесі лікування. Збережене цифрове зображення стане у пригоді при подальших зверненнях у нашу клініку.

Телерентгенографія (ТРГ)

Телерентгенографія застосовується у діагностиці проблем щелепно-лицьової ділянки. Цей вид діагностики незамінний при виправленні положення зубів, корекції прикусу, травмах чи тотальному протезуванні ( тобто усіх зубів верхньої та нижньої щелеп). Пацієнткам із вагітністю ТРГ призначають із обережністю, у разі крайньої потреби, хоча доза опромінення мінімальна.

Показання до проведення телерентгенографії:

  • для визначення напряму зміщення зубів;
  • для обстеження кісток черепа;
  • для характеристики особливостей анатомії та патологій зубощелепної системи;
  • для визначення факторів формування неправильного прикусу;
  • при необхідності тотального протезування;
  • для контролю ефективності лікування.

Переваги телерентгенографії:

  • оперативність проведення процедури;
  • точність і повнота даних, необхідних для постановки діагнозу;
  • безпечність.

Комп’ютерна томографія (КТ)

Комп’ютерна томографія – це один із найточніших методів діагностики і показник сучасної стоматології. У порівнянні із рентгенівськими методами, комп’ютерна томографія набагато точніша і більш наочна, оскільки створює віртуальну 3D-модель зубів та щелепно-лицьової системи. Висока інформативність зображення дозволяє фахівцям зробити правильні висновки про захворювання чи зміни у ділянці зубів і обрати кращий шлях для лікування.

Показання до комп’ютерної томографії:

Переваги комп’ютерної томографії:

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал