Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Естетичне протезування в стоматології

Anti-age протезування

Anti-age – це антивікове протезування. Можливості сучасної стоматології дозволяють людині приховати недоліки, викликані віковими змінами. Роль зубів у цьому значна. Здорові зуби дозволяють щиро й привабливо усміхатися, формують правильний прикус і дикцію.

Вплив здоров’я зубів на зовнішність

Зміна прикусу, а саме зниження його висоти, настає при вікових змінах в організмі. На це зокрема реагують носо-губні складки: вони поглиблюються і псують естетику обличчя.

Стирання зубів під впливом віку погіршує форму щік та губ. Тканини провисають, втрачаючи еластичність і опору у вигляді зубного ряду. Утворюються зморшки, які з часом поглиблюються.

З роками також порушується робота скронево-нижньощелепного суглоба. Несвідомою реакцією людини на це може бути скрипіння зубами у сні (бруксизм). В результаті передчасно стираються коронки та пломби, що утруднює жування, викликаючи супутні хвороби.

На зовнішність людини негативно впливає відсутність хоча б одного зуба. Адже зміна прикусу старить лице, хоча людина може цього не помічати.

Гормональні зміни часто призводять до ослаблення нижньої губи і втрати її пружності. Це відкриває нижній зубний ряд, змінюючи форму обличчя й привертаючи увагу до власне стану зубів.

Стоматологія Anti-age

Антивікова стоматологія дозволяє покращити зовнішність пацієнта, візуально його омолодивши мінімум на 10 років. Боротьба з віковими змінами ґрунтується на інноваційних технологіях догляду та оздоровлення зубів і набирає все більшої популярності.

Це поєднання комплексного лікування зубів, усунення недоліків прикусу, художньої реставрації, протезування. Основними напрямами стоматології Anti-age, застосовуваними в нашій клініці, є такі:

Вініри

Вінір – керамічна пластинка, яка накладається на зовнішній бік зуба й закріплюється міцним композитним цементом. Товщина вініра не перевищує 0,5 мм. Завдяки вінірам зменшуються міжзубні проміжки, приховуються нерівності, тріщини, сколи, плями, потемніння емалі. Усмішка стає привабливою й білосніжною. Покращується емоційний стан людини, що позитивно впливає на якість життя.

Поетапність установки вінірів

Ультраніри

Дуже тонкі й міцні вініри – ультраніри – стають все популярнішими завдяки надійності й щадній технології встановлення. Виготовлені зі склокераміки, ці конструкції не лише значно поліпшують вигляд зубного ряду, а й зазвичай не вимагають обточування емалі.

Водночас не рекомендується установка ультранірів у разі значних деформацій зубів і неправильного прикусу. Протипоказанням є також звички, що призводять до швидкого стирання емалі, наприклад скрегіт зубами. Патологія навколозубних тканин, запалення, індивідуальні особливості ротової порожнини також стають на заваді установки ультранірів, адже це може викликати проблеми.

Дентальні керамічні коронки

Дентальна керамічна коронка відновлює цілісність зуба. Коронка – це конструкція постійного незнімного носіння, яка не лише підтримує функцію жування, а й надає зубові естетичного й природного вигляду. Позбавляючи дискомфорту, болю від хворого зуба, коронка розширює спектр позитивних емоцій пацієнта.

Переваги безметалевих коронок

  • безметалеві коронки мають каркас із діоксиду цирконію, вони дуже легкі й міцні. Установка таких конструкцій чи на один зуб, чи у вигляді мостоподібного протезу передбачає менше обточування зуба.
  • гіпоалергенність коронок, що не провокує відторгнення чи інших небажаних реакцій;
  • надійність і витривалість: не відбувається стирання коронок;
  • естетична привабливість і водночас природний вигляд;
  • біосумісність і тотожність до еластичності із кістковою тканиною;
  • краще комплексне рішення за наявності стоматологічних конструкцій різних типів у ротовій порожнині.

Встановлення коронок передбачає певну поетапність: комплексна діагностика з прицільним чи панорамним знімком, лікування можливих захворювань зубів та ясен, встановлення тимчасових коронок на час виготовлення постійних.

Протезування на імплантатах

Для протезування на імплантатах застосовуються високоякісні металокерамічні чи цільнокерамічні коронки. Вони забезпечують і виконання функцій зуба, і привабливість усмішки. Надійність і довговічність протезів на імплантатах доведена не менш ніж 20-річним строком використання.

Переваги протезування на імплантатах

Протезування може здійснюватися через короткий час після встановлення імплантату або, згодом – за декілька тижнів чи місяців. Це відбувається відповідно до рекомендацій лікаря, які ґрунтуються на стані здоров’я та індивідуальних особливостях організму пацієнта. До встановлення постійних протезів на імплантатах пацієнт користується тимчасовими протезами.

Поетапність протезування

Наша клініка виготовляє зубні протези у власній зуботехнічній лабораторії. Застосовуються високоякісні металокерамічні чи цільнокерамічні коронки. Каркасний матеріал BioHPP – виробництва Німеччини.

Знімні та частково знімні зубні протези

При значній втраті зубів рекомендується використовувати знімні та частково знімні протези. Зовнішньо вони мають вигляд здорових природних зубів і повертають їх функції. Протези розподіляють на кілька видів.

Повний знімний зубний протез встановлюється у щелепі і кріпиться спеціальними фіксаторами. Бажаною основою для кріплення вважають імпланти.

Бюгельні протези кріпляться до власних зубів та ясен. Застосовуються за відсутності кількох зубів. Їх використання дозволяє відновити жувальну функцію й дикцію.

Частково знімний протез найчастіше пропонується як тимчасове рішення. Наприклад, на час виготовлення постійної конструкції. Він замінює один чи кілька зубів.

Знімний протез встановлюється за цілковитої втрати зубів і потребує імплантації для кріплення. Це конструкція із коронок та акрилової основи замість ясен. Іноді потребується ще й металева основа для скріплення імплантів та захисту кісток від зміщення.

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал