Дентальна керамічна коронка відновлює цілісність зуба. Коронка – це конструкція постійного незнімного носіння, яка не лише підтримує функцію жування, а й надає зубові естетичного й природного вигляду. Позбавляючи дискомфорту, болю від хворого зуба, коронка розширює спектр позитивних емоцій пацієнта.
Переваги безметалевих коронок
Встановлення коронок передбачає певну поетапність: комплексна діагностика з прицільним чи панорамним знімком, лікування можливих захворювань зубів та ясен, встановлення тимчасових коронок на час виготовлення постійних.
Вінір – керамічна пластинка, яка накладається на зовнішній бік зуба й закріплюється міцним композитним цементом. Товщина вініра не перевищує 0,5 мм. Завдяки вінірам зменшуються міжзубні проміжки, приховуються нерівності, тріщини, сколи, плями, потемніння емалі. Усмішка стає привабливою й білосніжною. Покращується емоційний стан людини, що позитивно впливає на якість життя.
Дуже тонкі й міцні вініри – ультраніри – стають все популярнішими завдяки надійності й щадній технології встановлення. Виготовлені зі склокераміки, ці конструкції не лише значно поліпшують вигляд зубного ряду, а й зазвичай не вимагають обточування емалі.
Водночас не рекомендується установка ультранірів у разі значних деформацій зубів і неправильного прикусу. Протипоказанням є також звички, що призводять до швидкого стирання емалі, наприклад скрегіт зубами. Патологія навколозубних тканин, запалення, індивідуальні особливості ротової порожнини також стають на заваді установки ультранірів, адже це може викликати проблеми.
Для протезування на імплантатах застосовуються високоякісні металокерамічні чи цільнокерамічні коронки. Вони забезпечують і виконання функцій зуба, і привабливість усмішки. Надійність і довговічність протезів на імплантатах доведена не менш ніж 20-річним строком використання.
Протезування може здійснюватися через короткий час після встановлення імплантату або, згодом – за декілька тижнів чи місяців. Це відбувається відповідно до рекомендацій лікаря, які ґрунтуються на стані здоров’я та індивідуальних особливостях організму пацієнта. До встановлення постійних протезів на імплантатах пацієнт користується тимчасовими протезами.
При значній втраті зубів рекомендується використовувати знімні та частково знімні протези. Зовнішньо вони мають вигляд здорових природних зубів і повертають їх функції. Протези розподіляють на кілька видів.
Повний знімний зубний протез встановлюється у щелепі і кріпиться спеціальними фіксаторами. Бажаною основою для кріплення вважають імпланти.
Бюгельні протези кріпляться до власних зубів та ясен. Застосовуються за відсутності кількох зубів. Їх використання дозволяє відновити жувальну функцію й дикцію.
Частково знімний протез найчастіше пропонується як тимчасове рішення. Наприклад, на час виготовлення постійної конструкції. Він замінює один чи кілька зубів.
Знімний протез встановлюється за цілковитої втрати зубів і потребує імплантації для кріплення. Це конструкція із коронок та акрилової основи замість ясен. Іноді потребується ще й металева основа для скріплення імплантів та захисту кісток від зміщення.
Наші послуги
Контакти