Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Медогляд дітей стоматологом

Навіть коли стан зубів не турбує дитину, звернення до лікарів необхідне. Стоматологи "Клініки Дентал" піклуються про перші зубки малюків ще тоді, коли дитині 6-8 місяців. Періодичні огляди вкрай важливі для подальшого розвитку зубів і профілактики хвороб ротової порожнини. Найпоширеніше захворювання, – карієс, зустрічається у 63-98% дітей залежно від вікової групи. Уникнути загострень і вберегтися від загрози тривалого і витратного лікування маленької доні чи синочка цілком реально, якщо періодичні огляди стануть для них нормою.

Стоматологічний огляд дітей перед школою підсумовує той період, коли дитина долучилася до гігієни ротової порожнини. Пам’ятаєте – спершу складно було привчити дитину чистити зуби, але потім ця процедура стала звичною?

Профілактичні огляди

Звичними мають стати і профілактичні огляди. Огляд дітей перед школою – один із найважливіших із них. Адже відтепер дитина щоденно на виду у своїх ровесників і вчителів, тому:

Отож необхідність проведення огляду перед школою – очевидна. Фахівці "Клініки Дентал" не лише досвідчені у стоматології, а й знають, як здійснити профілактику без нанесення дитині психологічної травми і фізичного дискомфорту. Не відкладайте огляд вашої дитини на майбутнє. Це може їй нашкодити.

У нашій клініці огляд перед школою здійснюється упродовж літа, проте не відмовимо вам і в інший час.

Безболісні методи, безпека, сучасні технології та доброзичливість – наші стандарти. Ми радіємо, коли бачимо щиру й красиву усмішку дитини в нашій клініці.

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал