Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Ортодонтія

Ортодонтичні апарати та пластинки

Ортодонтичні конструкції необхідні для виправлення дефектів не лише зубів, а й щелепно-лицьового кістяка. Необхідність лікування визначають на підставі висновку про загальний стан здоров’я пацієнта та зокрема ротової порожнини. За потреби корекції зубного ряду та прикусу призначають лікування на основі брекет-систем, кап, пластинок. Методика обирається в залежності від конкретних характеристик дефекту й результатів діагностики.

Ортодонтичні пластинки

Вирівнювання зубів здійснюється за допомогою апаратів двох різновидів: знімних та незнімних. Ортодонтичні конструкції, виправляючи недоліки зубного ряду, спричиняють позитивний ефект на щелепу та комплекс лицьових м’язів. Лікар-ортодонт визначає режим використання апаратів для найкращого результату й зручності пацієнта. Як правило, зміни настають після носіння пластинок близько двох років.

Застосовується суто індивідуальний підхід, тобто апарат виготовляють на основі панорамного знімка, рентгеноскопії та зліпка зубів. У результаті створюється спеціальний пристрій із точним відображенням рельєфу зубів і використання якого пацієнтом не викликає дискомфорту. Перед застосуванням необхідне лікування виявлених захворювань зубів та ротової порожнини, а під час носіння – періодичні огляди.

Переваги застосування ортодонтичних пластинок

Брекети

Брекети застосовуються для виправлення дефектів прикусу та положення зубів. Корекція необхідна для запобігання стирання зубної емалі, небажаних трансформацій пломб, коронок, а також для збереження естетичних рис обличчя. Брекет-системи використовуються для пацієнтів різного віку і вже традиційно вважаються найбільш звичним методом усунення дефектів розташування зубів.

Брекети розподіляються за місцем кріплення до зубів: вестибулярні брекети розміщують на зовнішньому боці, лінгвальні – на внутрішньому. Перший вид визнано більш ефективним у вирівнюванні, налаштуванні та догляду, а також за критерієм ціни. Другий вид обирають з причин непомітності для навколишніх, хоча таке розміщення може спотворювати дикцію.

За матеріалом виготовлення брекети бувають металевими, із прозорого пластика чи прозорої кераміки, а також штучного сапфіру.

Встановлення брекетів та їх дія на усунення дефектів прикусу передбачає певну послідовність етапів. Це діагностика проблеми, визначення плану лікування та вибір відповідної брекет-системи; за потреби здійснюється лікування карієсу та професійне чищення зубів; виготовлення зліпку щелепи; встановлення брекетів; заходи з контролю ходу лікування та визначення його ефективності; встановлення ретейнерів для фіксації результатів.

Капи Інвізілайн

Інвізілайн (Invisalign) – це інноваційна методика вирівнювання зубів. Капи, або елайнери, виготовлені із прозорого біополімера, не будуть помітні при носінні. Порівняно із брекетами та ортодонтичними пластинами, тонкі елайнери не вимагають посиленої уваги до щоденного догляду, не викликають психологічного дискомфорту водночас ефективно виправляючи дефекти зубного ряду.

Переваги елайнерів Інвізілайн

 • щільно прилягаючи до зубів, непомітні для навколишніх;
 • зручні під час використання;
 • не ускладнюють установку та знімання;
 • матеріал - гіпоалергенний пластик, не викликає подразнень;
 • можуть використовуватися дорослими та підлітками;
 • швидко стають звичним атрибутом;
 • не впливають на дикцію;
 • не потребують особливого догляду: двічі на день їх слід чистити зубною щіткою та пастою.

Поетапність корекції прикусу

 • діагностування загального стану зубів (телерентгенографія, фото діагностика, панорамний знімок). Лікування при виявленні хвороб зубів та ротової порожнини;
 • виготовлення зліпка;
 • розробка віртуального плану процесу лікування. Передбачуваний результат візуалізується і може бути наданий на огляд пацієнту;
 • виготовлення елайнерів;
 • самостійна заміна елайнерів пацієнтом із періодом два тижні;
 • періодичні контрольні огляди лікарем.

Спортивні капи

Спортивні капи застосовуються під час активного відпочинку, спортивних ігор, екстремальних вправ для захисту зубів від пошкоджень. Використання кап також зменшує ймовірність щелепних травм, струсу мозку.

Вимоги до індивідуальних спортивних кап

Правила догляду за спортивними капами не складні

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал