Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Чому саме Clinica Dental

Про нас

Наша клініка згуртувала лікарів-стоматологів, яким можна довіряти. Ми уважні до побажань дорослих, уміємо лагодити з дітьми і радіємо, повертаючи пацієнтові привабливу усмішку.

Знання, уміння і сучасні технології діагностики та лікування – це про нас.

Обладнання

Щоб забезпечити найбільш якісний результат діагностики та лікування, стоматологія Clinica Dental використовує найсучасніше високотехнологічне обладнання:

1. Те, без чого неможливо уявити будь-який стоматологічний кабінет - стоматологічна установка. Clinica Dental має у свому арсеналі стоматологічну установку від фінської компанії Planmeca Oy - світового лідера в різних областях технологій охорони здоров'я. Це обладнання забезпечує злагодженість і простоту роботи, поєднує чудові ергономічні якості і гнучкість у використанні, дозволяє нашим лікарям-стоматологам працювати ефективно, а пацієнтам почуватись комфортно та безпечно!

2. Високочастотний настінний рентгенівський апарат RXDC eXTend - для отримання більш чітких знімків зубів при мінімальній потужності випромінювання, яка буде дорівнювати всього 15-20 хвилинам розмови по телефону. Саме завдяки інноваційному обладнанню та величезному практичному досвіду лікарів, в стоматології Clinica Dental можливо виконувати навіть найскладніші маніпуляції!

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал