Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Стоматологічна терапія

Пломбування

Пломбування зубів – випробуваний традиційний спосіб лікування карієсу. Цей метод застосовується, коли карієс значною мірою пошкодив зуб і озонотерапія не забезпечить належного результату лікування. Пломбування перешкоджає можливим ускладненням і необхідне для видалення вогнища хвороби та ізолювання чутливих тканин. Сучасні пломби мають характеристики міцності, наближені до властивостей зуба, тому відновлюють його функціонування.

Підготовка до пломбування

За результатами аналізу прицільного чи панорамного знімку зубів стоматолог визначає план лікування. Для зручності пацієнта здійснюється місцева анестезія, а лікар у процесі пломбування слідкуватиме за вашим самопочуттям.

У нашій клініці використовуються високоякісні матеріали та препарати для пломбування, які надійно захищатимуть ваші зуби. На наші пломби ми даємо гарантію один рік. Пломби виготовляються з органічно модифікованої кераміки і мають поліпшені характеристики. У комплексі із фаховістю лікарів та знеболенням це створює комфортні й безпечні умови для пацієнтів.

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів спрямована не лише на відновлення естетичної зубної картини, але й на повернення функціональності зубів. Розвиток стоматологічних методик забезпечує гарні результати в усуненні різноманітних дефектів – як тріщин, міжзубних проміжків, форми зубів, так і їх кольору.

Види художньої реставрації

Реставрація поділяється на непряму та пряму. Пряма художня реставрація передбачає безпосередні процедури, які удосконалюють форму зубної поверхні. Застосування комплексної терапії забезпечує не лише естетичну привабливість, але й здоров’я зубів.

Інструментами непрямої реставрації є вініли (також ультраніри дуже малої товщини) та вкладки. Тонкі пластинки з біокераміки, підібрані до індивідуальних властивостей зубів пацієнта, розміщуючись на поверхні зуба, роблять недоліки непомітними.

Реставрація для омолодження

Все більш популярною послугою стає антивікова реставрація. Бажання клієнта мати привабливу усмішку реалізується методами відновлення стертих куточків зуба, закриттям затемненого міжзубного проміжку та проміжку між яснами та зубами, подовженням зубної лінії.

Лікування каналів

Проникнення хвороботворних бактерій до каналів зуба відбувається внаслідок карієсу чи запалення і загрожує здоров’ю. Завчасна лікарська допомога у цьому могла б мати ефект ще на початковій стадії, тому важливі профілактичні огляди і професійне чищення зубів.

При розвитку хвороби бактерії проникають у пульпу зуба, спричиняючи запалення, що супроводжується гострим болем. Втручання стоматолога стає єдино правильним виходом. У нашій клініці пацієнт може спостерігати за ходом лікування на моніторі, результативність лікування забезпечується використанням операційного мікроскопа.

Поетапність лікування каналів

Озонотерапія *

Озонотерапія застосовується для лікування запалювань у ротовій порожнині. Запалювальні процеси загрожують утворенням ділянок із патогенною мікрофлорою. Озонування, збільшуючи об’єм кисню у плазмі, відновлює природний стан тканин і унормовує обмінні процеси. Методика озонотерапії із застосуванням апарату HealOzone забезпечує зміцнення імунітету, підвищує противірусні, антибактеріальні, протизапальні властивості.

Показання до застосування озонотерапії

Переваги озонотерапії

Цей метод особливо ефективний у дитячій стоматології. Завдяки короткочасному, до 20 секунд, спрямуванню озону під тиском на уражену ділянку знешкоджуються майже 100% патогенних бактерій. Лікування карієсу на початковій стадії відбувається без застосування бормашини, тобто біль і психологічний дискомфорт виключені.

* тимчасово не надається

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал