Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Стоматологічна терапія

Пломбування

Пломбування зубів – випробуваний традиційний спосіб лікування карієсу. Цей метод застосовується, коли карієс значною мірою пошкодив зуб. Пломбування перешкоджає можливим ускладненням і необхідне для видалення вогнища хвороби та ізолювання чутливих тканин. Сучасні пломби мають характеристики міцності, наближені до властивостей зуба, тому відновлюють його функціонування.

Підготовка до пломбування

За результатами аналізу прицільного чи панорамного знімку зубів стоматолог визначає план лікування. Для зручності пацієнта здійснюється місцева анестезія, а лікар у процесі пломбування слідкуватиме за вашим самопочуттям.

У нашій клініці використовуються високоякісні матеріали та препарати для пломбування, які надійно захищатимуть ваші зуби. На наші пломби ми даємо гарантію один рік. Пломби виготовляються з органічно модифікованої кераміки і мають поліпшені характеристики. У комплексі із фаховістю лікарів та знеболенням це створює комфортні й безпечні умови для пацієнтів.

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів спрямована не лише на відновлення естетичної зубної картини, але й на повернення функціональності зубів. Розвиток стоматологічних методик забезпечує гарні результати в усуненні різноманітних дефектів – як тріщин, міжзубних проміжків, форми зубів, так і їх кольору.

Види художньої реставрації

Реставрація поділяється на непряму та пряму. Пряма художня реставрація передбачає безпосередні процедури, які удосконалюють форму зубної поверхні. Застосування комплексної терапії забезпечує не лише естетичну привабливість, але й здоров’я зубів.

Інструментами непрямої реставрації є вініри (також ультраніри дуже малої товщини) та вкладки. Тонкі пластинки з біокераміки, підібрані до індивідуальних властивостей зубів пацієнта, розміщуючись на поверхні зуба, роблять недоліки непомітними.

Реставрація для омолодження

Все більш популярною послугою стає антивікова реставрація. Бажання клієнта мати привабливу усмішку реалізується методами відновлення стертих куточків зуба, закриттям затемненого міжзубного проміжку та проміжку між яснами та зубами, подовженням зубної лінії.

Лікування каналів

Проникнення хвороботворних бактерій до каналів зуба відбувається внаслідок карієсу чи запалення і загрожує здоров’ю. Завчасна лікарська допомога у цьому могла б мати ефект ще на початковій стадії, тому важливі профілактичні огляди і професійне чищення зубів.

При розвитку хвороби бактерії проникають у пульпу зуба, спричиняючи запалення, що супроводжується гострим болем. Втручання стоматолога стає єдино правильним виходом.

Поетапність лікування каналів

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал