Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!

Стоматологічна хірургія та імплантація

Видалення зубів

Операція з видалення зуба іноді буває єдино правильним кроком для збереження здоров’я пацієнта. Це стається, коли хворий зуб не вдається вилікувати. В такому разі видалення зуба може передувати імплантації.

Показання до видалення зубів

Процес видалення

Видалення зубів здійснюється із знеболюванням, за бажанням пацієнта можливе видалення у сні.

Тривалість процедури залежить від особливостей розміщення зуба. Зазвичай час операційного втручання – 20 хвилин. Ускладнені випадки вимагають більшої уваги і часу.

Загоєння лунки після видалення потребує дотримання рекомендацій лікаря. Як правило, це триває 10-20 днів, а за умов використання плазмотерапії процес прискорюється.

Поетапність видалення зубів

Імплантація зубів

Імплантація дозволяє хірургічним способом відновити втрачений зуб. Це один із найефективніших способів знову мати естетичну усмішку, повернути собі природну дикцію, зручність під час споживання їжі.

Переваги імплантації зубів

Поетапність імплантації

Для збереження функцій пацієнта: усмішки, дикції, жування виготовляються тимчасові спеціальні ортопедичні конструкції.

Синус-ліфтинг

Серед особливостей встановлення імпланту у верхню щелепу – необхідність достатньої товщини кістки, оскільки операція здійснюється під гайморовою пазухою. У разі недостатньої товщини кістки, її слід наростити.

Ця процедура, – синус-ліфтинг – полягає у піднятті дна гайморової пазухи і введенні в утворену порожнину кісткового матеріалу. Формування кістки займає кілька місяців.

Показання до проведення синус-ліфтингу

  • атрофія кістки внаслідок видалення зуба і навантаження на цю кістку;
  • особливості анатомії (природна товщина кістки недостатня для тримання імпланту);
  • вікові трансформації гайморових пазух, що викликає зменшення товщини.

Види синус-ліфтингу

  • закритий: виконання отвору незначного розміру в яснах. Здійснюється при товщині кістки мінімум 7 мм. Малотравматична процедура, яка здійснюється впродовж 10-15 хвилин;
  • відкритий: здійснення отвору в гайморовій пазусі, відведення низу та заповнення спеціальною кістковою тканиною. Здійснюється при товщині кістки менше 7 мм. Результат – формування власної кістки за 4-6 місяців.

Застереження щодо синус-ліфтингу полягають у можливій появі набряку на обличчі. Зазвичай упродовж кількох днів він зникає. Також для уникнення ускладнень особливо важливо дотримуватися всіх рекомендацій хірурга-ортопеда.

Лазерна пластика вуздечок губ і язика

Стоматологічні операції слизових складок вуздечки язика і губ здійснюються з метою їх коригування. Видозміни цих ділянок (потовщення, вкорочення, травма) негативно впливають на функціонування зубощелепної системи. Лазерна пластика для усунення недоліків здійснюється у дитячому віці. Оптимальний вік для коригування вуздечки верхньої губи – 8-10 років. Починаючи із 6 місяців можна коригувати вуздечку язика.

Можливі наслідки проблем із вуздечками губ та язика

Переваги лазерної пластики вуздечок губ та язика

Рекомендації після здійснення лазерної пластики

стоматологічні послуги Ірпінь, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Сінергія
Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2021 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал