Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Імплантація зубів

Імплантація дозволяє хірургічним способом відновити втрачений зуб. Це один із найефективніших способів знову мати естетичну усмішку, повернути собі природну дикцію, зручність під час споживання їжі.

Переваги імплантації зубів

Поетапність імплантації

Синус-ліфтинг

Серед особливостей встановлення імпланту у верхню щелепу – необхідність достатньої товщини кістки, оскільки операція здійснюється під гайморовою пазухою. У разі недостатньої товщини кістки, її слід наростити.

Ця процедура, – синус-ліфтинг – полягає у піднятті дна гайморової пазухи і введенні в утворену порожнину кісткового матеріалу. Формування кістки займає кілька місяців.

Показання до проведення синус-ліфтингу

  • атрофія кістки внаслідок видалення зуба і навантаження на цю кістку;
  • особливості анатомії (природна товщина кістки недостатня для тримання імпланту);
  • вікові трансформації гайморових пазух, що викликає зменшення товщини.

Види синус-ліфтингу

  • закритий: виконання отвору незначного розміру в яснах. Здійснюється при товщині кістки мінімум 7 мм. Малотравматична процедура, яка здійснюється впродовж 10-15 хвилин;
  • відкритий: здійснення отвору в гайморовій пазусі, відведення низу та заповнення спеціальною кістковою тканиною. Здійснюється при товщині кістки менше 7 мм. Результат – формування власної кістки за 4-6 місяців.

Застереження щодо синус-ліфтингу полягають у можливій появі набряку на обличчі. Зазвичай упродовж кількох днів він зникає. Також для уникнення ускладнень особливо важливо дотримуватися всіх рекомендацій хірурга-імплантолога.

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал