Стоматологія в Ірпені: за доступною ціною, на сучасному обладнанні, досвідчені лікарі. Лікування карієсу, пародонтиту, чистка AirFlow, протезування, установка коронок.
Стоматологія Ірпінь - Клініка Дентал
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09.00 - 14.00
Неділя ВИХІДНИЙ
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!

Covid-19

Зі зростанням захворюваності населення на COVID – 19 багато пацієнтів, які зіткнулись з проблемою зубного болю, змушені нехтувати лікуванням і залишатися вдома.

Відвідування будь-яких медичних установ викликає страх підхопити вірус та захворіти, проте в стоматології Clinica Dental питання безпеки і здоров'я пацієнтів першочергове!

! Усі працівники клініки працюють виключно в засобах індивідуального захисту і щодня проходять процедуру вимірювання температури тіла (при найменшій підозрі на захворювання – працівник не допускається до роботи).

! Ми піклуємося про всіх, хто приходить в стоматологічну клініку, обробляємо всі поверхні антибактеріальними засобами, проводимо ретельну дезінфекцію та прибирання у всіх кабінетах, де можливо, використовуємо одноразові матеріали і відразу утилізуємо їх.

! Інструменти, що використовуються при огляді і не відносяться до одноразових, проходять багатоступеневу програму стерилізації в суворій відповідності з правилами.

Ми дбаємо про здоров'я наших лікарів та кожного пацієнта!

стоматологічні послуги Ірпінь, Буча, Гостомель і Ворзель

Телефони
Режим роботи
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 09:00 - 14:00
Неділя ВИХІДНИЙ
Адреса
м. Ірпінь, вул. Західна 8
ЖК "Rich Town", район Синергія
Буча, Гостомель та Ворзель - welcome!
© 2024 Стоматологія Ірпінь
Клініка Дентал